KONST / Litografier / Färglitografi 8849816
*
nr 884 9816
Färglitografi
Karl Inge Höglund, 26/290, 57x87
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 mars 2014
kl 19:39:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/3 18:47:52
1
800 kr
31/3 19:23:58
2
700 kr
31/3 19:27:29
2
900 kr
31/3 19:30:17
1
Vinnande bud
31/3 19:34:23
2
1.200 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl inge höglund litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:16
*
Färglitografi
nr 884 9816
Färglitografi
Karl Inge Höglund, 26/290, 57x87
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 mars 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/3 18:47:52 | 1 | 800 kr |
31/3 19:23:58 | 2 | 700 kr |
31/3 19:27:29 | 2 | 900 kr |
31/3 19:30:17 | 1 | Vinnande bud |
31/3 19:34:23 | 2 | 1.200 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl inge höglund litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:16